Vítejte na stránkách firmy Hodinový Manžel LP

Co dělá hodinový manžel?

Hodinový manžel je řemeslník, který si mnohdy musí poradit s více řemeslnými profesemi. To znamená, že se nemůže soustředit jen na jednu profesi, jako např. instalatér, zedník atd. Musí zastat všechny tyto profese dohromady a tím ušetří zákazníkovi jak čas, tak i peníze, nebot' zákazník nemusí hledat více firem najednou. Samozřejmostí je, že pokud hodinový manžel tu či onu práci v daném rozsahu není schopen zajistit, nalezne vhodné řešení za zákazníka a po jeho schválení s dalším postupem je možno danou zakázku dokončit. V dnešní uspěchané době lidé nemají čas si např. přidělat poličku, sestavit nový nábytek, vyměnit vypínač, spravit kapající kohoutek atd., a proto raději zavolají hodinového manžela, který tyto činnosti bez problému zvládne. Služeb hodinového manžela také ve velké míře využívají senioři a je pro ně vhodnou alternativou. Může jít jak o práce na zahradě, např. pose
kání trávy, shrabání listí, sekání a řezání dříví, tak i o malování v bytě, naladění nové televize, pomoc při stěhování a přesunu nábytku v bytě.
 
Hodinový manžel zastane i práce většího rozsahu dle jeho odbornosti a praxe, a proto nejsou problémem i větší projekty, jako jsou např. stavby bytového jádra, obklad podlah a koupelen. Samozřejmostí je i kompletní úklid a odvoz materiálu po dokončení práce.
 

Pro galerie klikněte zde: www.facebook.com/pages/Hodinový-manžel-lp/338854476322293?sk=photos_stream&tab=photos_albums

Novinky

Vítejte na našem novém webu!

02.01.2015 14:37
<< 1 | 2